Obec Kobeřice u Brna

Menu

Harmonogram svozu odpadů 2024

odpady 2024

Passporty

Vyhledávání

Newsletter

Znak Obec Kobeřice u Brna

Pro obec Kobeřice je charakteristická nově vybudovaná kaskádovitá náves a velký výškový rozdíl jednotlivých částí obce, dosahující až 100 m. Obec je plně plynofikována, zásobována centrálním rozvodem vody ze studní v lese a s dostatečným zdrojem elektrické energie ze dvou zdrojů. Je zajištěn centrální svoz domovního i nebezpečného odpadu.

VOP 8478 1024x683

V obci je přímé autobusové spojení do Vyškova, do Brna s přestupem ve Slavkově u Brna na vlak nebo autobus, je zde základní i mateřská škola. Rozvíjí se pohostinství a o zásobování obyvatel se stará jeden obchod.  Je zde aktivní fotbalový oddíl Sokol, velmi úspěšný Svaz dobrovolných hasičůSvaz zahrádkářů a chovatelů. Fotbalové hřiště doplňuje nově vybudované víceúčelové hřiště na tenis, volejbal, nohejbal a košíkovou. Z podnikatelských aktivit je významná nábytkářská firma STOSS. Perspektivně se rozvíjí výstavba rodinných domků v blízkosti lesa.

VOP 8200 1024x683

Newsletter

Vyhledávání

Harmonogram svozu odpadů 2024

odpady 2024

Passporty

Užitečné odkazy

Portál veřejné správy

Portál veřejné správy

Jihomoravský kraj

Czech Point

Vhodné uveřejnění

Rodinné pasy

Senior pasy

Hasiči

15

14

13

Poukaz energetické náročnosti

IDS JMK

IDOS

Ochrana obyvatel

08

07

Copyright 2024 Obec Kobeřice u Brna | Prohlášení o přístupnosti | Prohlášení o používání cookies | Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.

No Internet Connection